کاریابی آلمان

نحوه افتتاح حساب بانکی N26 در آلمان

اگر هیچ آگاهی قبلی در مورد سیستم بانکی آلمان نداشته باشید ، افتتاح حساب بانکی در آلمان می تواند یک روند دلهره آور  به نظر برسد.

به علاوه ، تعداد بانک های مستقر در آلمان بالاترین تعداد در اروپا است که علاوه بر ارائه گزینه های زیادی برای انتخاب در میان آنها ، می تواند انتخاب بهترین گزینه را برای شما سخت تر کند.

ابتدا ، هنگام افتتاح حساب بانکی در آلمان ، باید بدانید که یک بانک به شما چه مزایایی را ارائه می دهد و چگونه این مزایا متناسب با نیازهای شما است. محبوبیت نباید یک عامل تعیین کننده باشد زیرا معمول است که خدمات بانک های محبوب و بزرگ گران قیمت تر باشند.

برای کمک به شما در این زمینه ، چند سرویس مورد نیاز برای جستجو در هنگام باز کردن حساب بانکی آلمان ارائه شده است:

  • مفید بودن خدمات ارائه شده
  • هزینه های نگهداری و هزینه های برداشت
  • در دسترس بودن شعب و دستگاههای خودپرداز
  • سرویس های آنلاین

با توجه به وجود طیف وسیعی از این عوامل ، ما می خواهیم شما را با بانکداری N26 آشنا کنیم.

N26 در سال 2013 با هدف ایجاد انقلابی در نحوه ارائه خدمات بانکی در نسل دیجیتال تأسیس شد. امروزه این شرکت دارای دفاتر در برلین ، نیویورک و بارسلونا است که بیش از 1.5 میلیون مشتری فعال در 22 بازار اروپا دارد .

نحوه انتقال پول در آلمان و خارج از کشور

انتقال پول از یک حساب بانکی به حساب دیگر از طریق یک فرم ویژه انتقال است. معمولاً صورتحساب هایی با مبلغ مشخص و پول و جزئیات مربوط به بانکی دریافت کننده دریافت می کنید. این ایده خوبی است که هر زمان که نقل و انتقال انجام دادید، یک نسخه برای خود نگه دارید.

بسته به محل انتقال پول - در داخل کشور یا خارج از کشور - روشهای متفاوتی برای انجام این روش وجود دارد.

روشهای انتقال پول در آلمان:

سفارشات ثابت

معمولاً برای پرداخت اجاره ، رهن یا انواع دیگر پرداختهای ثابت و منظم مورد استفاده قرار می گیرند. به همین دلیل ، سفارشات ثابت برای پرداخت قبوض متغیر مانند کارتهای اعتباری یا قبض برق مناسب نیست. به عبارت دیگر ، این مجوزی است كه از طرف دارنده حساب بانكی به بانك داده می شود مبنی بر پرداخت مبلغ مشخصی به حساب بانكی شخص دیگر انتقال دهد. شما می توانید مشخصات خود را مانند مقدار پول و همچنین تاریخ برداشت پول از حساب خود تغییر دهید.

زندگی پر از وقایع غیر منتظره است

حتی اگر تمام تلاش خود را بکنید تا در لحظه زندگی خود متمرکز شوید ، هرگز نمی دانید در ثانیه بعدی چه اتفاقی می افتد. شما صبح با آرامش مشغول رانندگی هستید تا به آسودگی محل کار بروید ، در حالی که قصد عبور از جاده را دارید ، به طور تصادفی به یک نفر صدمه می زنید و او را مجروح می کنید. یا با یک تلفن هوشمند خود از یک دوست عکس می گیرید و به طور تصادفی دستگاه از دستان شما به زمین می افتد و گوشی تکه تکه می شود.

بله ، ما نمی توانیم این تصادفات را کنترل کنیم و حتی بدتر ، نمی توانیم اقدامات خود را خنثی کنیم. اما شما می توانید بیمه مسئولیت را بدست آورید و آرامش را به ذهن خود بیاورید ، بدون اینکه بدانید شخص دیگری برای مقابله با نگرانی های مالی ، گاهی اوقات بالاتر از ظرفیت های شما ، به شما پشت کرده است. بیمه مسئولیت می تواند شما را از مسئولیت های مالی و استرس زیادی دور کند.

سیستم حقوقی و بیمه ای در آلمان اغلب با آنچه اکثر مهاجران جدید در کشور خود تجربه کرده اند متفاوت است. به همین دلیل بخش بزرگی از آنها سوء تفاهمات مشترکی با آن دارند و احتمالاً شما هم یکی از آنها هستید.

در پایان این مقاله ، شما همه چیز مورد نیاز در مورد بیمه مسئولیت در آلمان و تعهدات خود در برابر قوانین آلمان را درک خواهید کرد.