کاریابی انگلیس

وقتی به انگلیس فکر می کنید ، کدام تصویر به ذهن شما خطور می کند؟ 

این راهنما سرنخ هایی برای فرهنگ انگلیس ارائه می دهد.

 زیبایی جهانی شدن روز جهانی ما این است که اکنون تعداد کمی از آنها ناشناخته است.  ما می توانیم در مورد مقصد جدید تحقیق و اطلاع رسانی کنیم ، حتی در خیابان های منتخب واقعاً قدم بزنیم ، و به این ترتیب با برخی از آشنایی ها آشنا شویم.  این روزهای اولیه را سهولت می بخشد و مانع از این می شود که بلافاصله احساس غرق شدن کنیم.

 با این حال ، حتی با برخی از آشنایی ها ، پیمایش تفاوت های فرهنگی در ابتدا می تواند کمی مانند قایقرانی در آبهای طوفانی را احساس کند.  برای درک و برقراری ارتباط موثر در یک فرهنگ جدید ، دو رویکرد می تواند مفید باشد:

  • ایجاد آگاهی شخصی از جهت گیری فرهنگی و دیدگاه های شخصی خود - یک طرح فرهنگی شخصی.

  • ایجاد درک درستی از جهت گیریهای فرهنگی کشور میزبان.

 این مقاله مروری بر برخی از ویژگیهای "شخص معمولی انگلیس" بر اساس متغیرهای فرهنگی و ابعاد فردگرایی ، ارتباطات ، فضا ، قدرت و عمل است که توسط جورگ اشمیتز (راهنمای جهت گیری فرهنگی) مشخص شده است.

 با این حال ، ابتدا یک هشدار سلامتی!  انگلستان از چهار کشور انگلیس ، اسکاتلند ، ایرلند شمالی و ولز تشکیل شده است.  هر کشوری تاریخ ، سنت ها و بنابراین تفاوت های فرهنگی خود را دارد.  علاوه بر این ، اختلافات منطقه ای و دویست ملیتی در جمع انگلستان وجود دارد.  ناگفته پیداست که تنوع فرهنگی عظیمی وجود دارد.

مهاجرت به انگلستان طی چند دهه گذشته به طور چشمگیری افزایش یافته است اما مهمترین آنها طی ده سال گذشته بوده است.

  دو جنگ جهانی اوایل قرن بیستم ، فروپاشی متعاقب امپراطوری ها و توسعه فناوری حمل و نقل همه چیز را برای اروپا تغییر داد.  از آن زمان ، مهاجرت گسترده به اروپا و انگلیس به مراحل بی سابقه ای رسیده است.  طبق آمار موسسه سیاست مهاجرت ، در سال 2005 حدود 9/7 درصد از جمعیت انگلیس در خارج از بریتانیا متولد شده اند و تا سال 2031 دفتر آمار ملی پیش بینی می کند که جمعیت انگلستان به 70 میلیون نفر برسد ، با افزایش 70 درصدی که مستقیماً ناشی از مهاجرت است.  .

 در انگلیس ، بحث مهاجرت در مورد توافق در مورد چشم انداز مشترک برای آینده است.  آیا انگلیس باید به عنوان یک عامل اصلی ایجاد مزیت رقابتی جهانی در قرن بیست و یکم به یک گلدان ذوب فرهنگی تبدیل شود و از تنوع فرهنگی استفاده کند؟  یا آیا انگلیس باید مهاجرت را محدود کرده و از همگن انگلیس محافظت کند ، زیرا چندفرهنگ گرایی فرهنگ بومی انگلیس ، ارزش ها و جوامع را تهدید می کند؟  در مرکز بحث این است که چه چیزی هویت انگلیس را تشکیل می دهد و این سؤال که آیا دفاع از همجنسگرایان سفید انگلیس عملی نژادپرستی است.

 مهاجرت در همه زمانها بسیار زیاد است.  براساس دفتر مرجع جمعیت ، در سال 2005 ، 191 میلیون مهاجر وجود داشته اند ، یعنی سه درصد از جمعیت جهان در یک کشور متفاوت از بدو تولد زندگی می کنند.  این سطح از مهاجرت گسترده احتمالاً به مهمترین چالش قرن بیست و یکم بدل شده است.

 به طور طبیعی ، کشورها نگرش های خاص خود را نسبت به مهاجرت دارند که ناشی از تاریخ و فرهنگ های خاص خودشان است ، بنابراین هیچ دو کشور به همین شکل با این موضوعات برخورد نمی کنند.

تنوع فرهنگی لندن یک شبه اتفاق نیفتاد. 


از زمان تأسیس رومیان در 43AD ، این شهر تاکنون مسکونی مهم برای مهاجران بوده است.  در اواخر قرن شانزدهم ، لندن به مرکز اداری یک امپراتوری رو به رشد تبدیل شده بود که در اوج خود در سال 1922 ، یک چهارم مساحت زمین جهان را تحت پوشش خود قرار داد.

 همانطور که بی بی سی در مجموعه خود با عنوان "تاریخچه مختصر مهاجرت" گزارش می دهد ، مهاجرت جمعی برای اولین بار در دهه 1950 آغاز شد که تقاضای کار در پایان انگلیس و در پایان جنگ جهانی دوم تقاضا برای کار در سراسر انگلیس افزایش یافت.  با استعمار و ایجاد اتحادیه مشترک المنافع ، بسیاری از میهن پرستان از کشورهای امپراتوری قدیمی انگلیس به دنبال شغل و زندگی جدید به لندن آمدند.

 امروزه ، جوامع متنوع بین المللی که در سراسر گرند لندن زندگی می کنند ، اغلب در مناطق مختلف جمع می شوند ، به نشاط و اقتصاد شهر کمک می کنند.  در سال 2005 ، روزنامه گاردین نقشه ای از جوامع چند فرهنگی لندن را منتشر کرد.  از تنوع لندن دیدن کنید (یک پرونده PDF باز می شود).

 مهاجران که به لندن می آیند ، در این جوامع ، شبکه ها و خدمات پشتیبانی مربوط به وطن خود را پیدا می کنند.  برخی از این مناطق حتی به پناهگاه های توریستی تبدیل شده اند که بازارهای عجیب و غریب ، مغازه ها و رستوران ها منعکس کننده سلیقه ها و سبک های مختلف فرهنگ هستند.